خانه / ویزای کانادا / پیگیری ویزای کانادا

پیگیری ویزای کانادا

پیگیری ویزای کانادا

یکی از مواردی که متقاضیان ویزای کانادا به دنبال آن هستند پیگیری ویزای کانادا می باشد. برای این امر لازم است تا کمی با نحوه  ی پیگیری ویزای کانادا بیشتر آشنا شویم.

با توجه به تعطیلی سفارت کانادا در ایران لازم است تا برای انگشت نگاری و یا برای پیگیری جواب ویزای کانادا به کشور های مجاور مراجعه کنیم که این امر باعث سردرگمی تعداد زیادی از متقاضیان شده است.

پیگیری ویزای کانادا

نحوه ی ثبت نام ویزای کانادا

برای ثبت نام ویزای کانادا دو روش وجود دارد

  • ثبت نام آنلاین
  • ثبت نام حضوری

هر دو روش دارای مزایا و معایبی است که در نوشته های قبلی سعی کردیم به آنها بپردازیم و مشکلات شما را در این زمینه حل کنیم.

پیگیری ویزای کانادا در روش آنلاین

شما هنگامی که برای ثبت نام آنلاین اقدام می کنید یک حساب کاربری در سایت مورد نظر ایجاد می کنید. پس از انجاام مراحل ثبت نام و واریز آنلاین هزینه ثبت نام به شما یک کد پیگیری داده میشود.

تمامی مراحل پیگیری ویزای کانادا از این به بعد توسط همین کد انجام میشود. همانطور که در نوشته های قبلی اشاره شد یکی از مهم ترین مراحل ثبت نام پر کردن فرم های مربوطه است که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

پیگیری ویزای کانادا در روش مراجعه حضوری

در این روش پیگیری یک مقدار مشکل بوده و عموما مشکلاتی را برای شما ممکن است ایجاد نماید. در این روش پس از ثبت نام حضوری شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که از این پس راه ارتباطی شما با سفارت کانادا جهت پیگیری ویزای کانادا می باشد.

مدت زمان دریافت جواب ویزای کانادا

بر طبق اطلاعیه سفارت کانادا مدت زمان لازم برای اینکه شما بتوانید به جواب آن برسید معادل ۱۲۰ روز کاری می باشد. این زمان بستگی زیادی به محلی که شما انگشت نگاری خواهید کرد دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی ثبت نام و پیگیری جواب ویزای کانادا با مشاورین ما در تماس باشید.

مهاجرت به کانادا

ویزای رایگان کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *