خانه / ویزای کانادا / ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای ۵ ساله کانادا

برای مهاجرت به کانادا تفاوتی ندارد برای دیدن اقوام و آشنایان، شرکت در همایش های علمی و تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری و یا همراهی با تور کانادا، تحصیل و یا مسائل علمی، می روید؛ تنها کاری که باید برای دریافت ویزای ۵ ساله کانادا انجام دهید این است که مدارک موردنیاز برای ویزای کانادا را آماده و ترجمه کنید.

مدارک شما به طور کامل  بررسی و کنترل می شوند و برحسب شرایط خاص پرونده ممکن است مدارک بیشتری از شما خواسته شود. سپس بعد از  اینکه مدارک کامل شد، یک الی دو هفته طول می کشد تا همکاران بخش اجرایی ما درخواست ویزای ۵ ساله کانادا شما را به سفارت ارائه دهند. کامل کردن فرمها و پرداخت وجوه مرتبط نیز در همین مرحله صورت می پذیرد. حتما فرمهایی که برای شما پر شده است را کاملا مطالعه کرده و به ما تاییدیه دهید.

ویزای 5 ساله کانادا

مراحل صدور ویزای ۵ ساله کانادا

پس از انجام این مراحل، نامه انگشت به شما داده می شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به مکان موردنظر مراجعه نمایید. انتخاب محل انگشت نگاری با شماست: از دبی، آنکارا و ایروان گرفته تا رم و استانبول و … توجه نمایید که کانادا فعلا نیازی به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری در هر روز و هر زمانی که شما بخواهید در این دوره یک ماهه قابل انجام استهمچنین هیچ محاسبه ای در کار نبوده و سوالی از شما نیز پرسیده نمی شود.

بعد از اتمام انگشت نگاری باید منتظر پاسخ سفارت بود. ممکن است در ابتدای روز اول، جواب نهایی اعلام شود و یا ممکن است تا چندین ماه طول بکشد. در هر حال، بلافاصله پس از صدور پاسخ نهایی، شما را در جریان خواهیم گذاشت. اگر خدایی ناکرده پاسخ منفی باشد، نامه سفارت مبنی بر رد درخواست در اختیار شما قرار داده می شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده توضیح داده می شود.

نکات آخر برای دریافت ویزای کانادا

اگر هم جواب مثبت باشد به شما اطلاع میدهیم که پاستان را برای صدور ویزا در اختیار ما قرار دهید. در این زمان هم شما تا یک ماه فرصت دارید تا گذرنامه را به سفارت تحویل دهید. با توجه به اینکه در حال حاضر ویزای ۵ ساله کانادا مطابق با اعتبار پاسپورت، تاریخ میخورد؛ توصیه میکنیم در صورتیکه پاسپورتتان اعتبار زیادی ندارد، آن را تعویض کنید.

مراحل ارسال گذرنامه به سفارت و برگشت آن به طور معمول حدود یک الی دو هفته زمان میبرد.

سپس ویزای ۵ ساله کانادا شما صادر شده و شما می توانید در بازه زمانی دلخواه بلیط تهیه کرده و به کانادا سفر کنید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای یکبار ورود کانادا

ویزای کانادا apply board

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *