خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا ۲۰۱۸

ویزای کانادا ۲۰۱۸

ویزای کانادا ۲۰۱۸

مثل تمام شهرهایی که برای گرفتن وقت سفارت کانادا انتخاب می‌شوند، وقت ویزای کانادا ۲۰۱۸ در استانبول هم متقاضیان زیادی را دارا می باشد؛

با این تفاوت که استانبول مزیت‌هایی هم به نسبت سایر شهرها دارد و درخواست کنندگان ویزای کانادا ترجیح می‌دهند که این شهر را برای طی کردن مهم‌ترین بخش از روند اخذ ویزای کانادا انتخاب کنند.

ویزای کانادا 2018

نحوه ی ثبت نام ویزای کانادا

همانطور که می‌دانید، وقت ویزای کانادا ۲۰۱۸ در استانبول به خاطر انجام چهره‌نگاری و انگشت‌نگاری اخذ که در شهر استانبول واقع شده است، ارائه می‌شود.

از طرفی سفارت کانادا به همین انگشت‌ نگاری و بررسی مدارک اکتفا می‌کند و نیازی به مراجعه حضوری به سفارت جهت انجام مصاحبه حضوری نیست.

قابلیت بزرگی که اخذ وقت ویزای کانادا ۲۰۱۸ دارد، امکان پرواز روزانه به این شهر است؛ توجه کنید که تمام مراحل انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری در دفتر VAC در کمتر از ۱ ساعت پایان می‌یابد و در صورتی که متقاضیان بتوانند از پرواز روزانه استفاده کنند، می‌توانند در اولین ساعات صبح راهی استانبول شوند.

پس از انجام انگشت‌نگاری و گشت و گذار در شهر استانبول، در بعد از ظهر همان روز به ایران بازگردند و از اقامت در استانبول معاف شوند. این ویژگی در مورد وقت سفارت کانادا در آنکارا وجود ندارد و متقاضیان مجبور به اقامت دو روزه در آنکارا هستند.

مراحل پایانی اخذ ویزای کانادا

جهت اطلاه از مدارک، شرایط و هزینه ها به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنید.

همانطور که در متن بالا بیان شد می بایست برای ویزای کانادا ۲۰۱۸ در استانبول تمام جوانب را در نظر بگیرید زیرا سفر به ترکیه برای انجام کار های مربوط به اقامت خود بسیار هزینه بر می باشد.

سعی کردیم اطلاعت مورد نظر شما را در متن بالا به طور کامل ذکر کنیم در صورتی که به پاسخ های مورد نظر خود در زمینه ویزای کانادا نرسیدید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویزای کانادا در استانبول

ویزای کانادا از طریق ازدواج

ویزای ۶ ماهه کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *