خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا مولتی

ویزای کانادا مولتی

ویزای کانادا مولتی

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که ویزای کانادا مولتی چیست؟ از ماه فوریه امسال، ویزیتور های کانادا به شکل خودکار مورد توجه ویزای ملاقات کننده های ورودی مولتی قرار گرفته اند. این ویزا به ویزیتورها اجازه می دهد تا به مدت شش ماه در یک زمان واحد وارد  کشور کانادا شوند تا ده سال، بدون احتیاج به اینکه هرسری دوباره درخواست کنند.

به اضافه این، هزینه ویزای مولتی کانادا به وسیله دولت از صد پنجاه دلار کانادا به صد دلار برای هر اپلای کاسته شده است. این تغییرات به خاطر ساده کردن روند درخواست برای افراد متقاضی و گسترش گردشگری و بیزنس و نیز تشویق سفر چندگانه به کشور کانادا از طرف مسافران صورت پذیرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در زمینه ترم های مهاجرت به کشور کانادا با مشاوران موسسه ما تماس بگیرید.

ویزای کانادا مولتی

مقدار هزینه ویزای کانادا مولتی

وزیر شهروندی و مهاجرت در کشور کانادا اضافه می کند: دولت ما تعهد دارد به جذب ویزیتور ها و آسان کردن شرایط و قوانین مهاجرت به کشور پهناور کانادا. افتخار ما این است که که تعداد زیادی از ویزیتور ها را پذیرا هستیم، که به طور واضح از انعطاف پذیری و راحتی ویزای چندگانه سود بهره مند می شوند.

مدت زمان ویزای کانادا مولتی

ویزای بازدیدکننده مولتی به یک گزینه محبوب در بین بازدید کنندگان از کشور هایی مثل ایران، کشور های آفریغایی و آمریکای جنوبی تبدیل شده است که دارای ویزای ده ساله و واجد شرایط اپلای برای یک ویزای ده ساله می باشند ، مسافران مراکش و هندوستان که دارای ویزای پنج ساله هستند، واجد شرایط اپلای ویزای پنج ساله؛ با موفقیت شبیه به همتایان آسیایی وآمریکایی خود هستند.

درصورتی که قصد مهاجرت به کشور کانادا و اخذ ویزای مولتی این کشور را دارید و به دنبال آسان ترین و کم هزینه ترین روش برای این کار هستید ، با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دلایل ریجکت ویزای کانادا

ویزای یکبار ورود کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *