خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا در استانبول

ویزای کانادا در استانبول

ویزای کانادا در استانبول

مثل تمام شهرهایی که برای گرفتن وقت سفارت کانادا انتخاب می‌شوند، وقت سفارت کانادا در استانبول هم، برای گرفتن ویزای کانادا در استانبول متقاضیان زیادی را دارا می باشد؛

با این تفاوت که استانبول مزیت‌هایی هم به نسبت سایر شهرها دارد و درخواست کنندگان ویزای کانادا ترجیح می‌دهند که این شهر را برای طی کردن مهم‌ترین بخش از روند اخذ ویزا انتخاب کنند.

ویزای کانادا در استانبول

چرا برای اخذ ویزای کانادا در استانبول اقدام کنیم؟

همانطور که می‌دانید، وقت سفارت کانادا در استانبول به خاطر انجام چهره‌نگاری و انگشت‌نگاری اخذ می‌شود و تمام این خدمات در دفتر VAC که در منطقه sisli شهر استانبول واقع شده است، ارائه می‌شود.

از طرفی سفارت کانادا به همین انگشت‌نگاری و بررسی مدارک اکتفا می‌کند و نیازی به مراجعه حضوری به سفارت جهت انجام مصاحبه حضوری نیست.

قابلیت بزرگی که اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول دارد، امکان پرواز روزانه به این شهر است؛ توجه کنید که تمام مراحل انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری در دفتر VAC در کمتر از ۱ ساعت پایان می‌یابد و در صورتی که متقاضیان بتوانند از پرواز روزانه استفاده کنند، می‌توانند در اولین ساعات صبح راهی استانبول شوند.

مزیت های دریافت ویزای کانادا در استانبول

پس از انجام انگشت‌نگاری و گشت و گذار در شهر استانبول، در بعد از ظهر همان روز به ایران بازگردند و از اقامت در استانبول معاف شوند. این ویژگی در مورد وقت سفارت کانادا در آنکارا وجود ندارد و متقاضیان مجبور به اقامت دو روزه در آنکارا هستند.

جهت اطلاه از مدارک، شرایط و هزینه ها به صفحه وقت سفارت کانادا مراجعه کنید.

همانطور که در متن بالا بیان شد می بایست برای ویزای کانادا در استانبول تمام جوانب را در نظر بگیرید زیرا سفر به ترکیه برای انجام کار های مربوط به اقامت خود بسیار هزینه بر می باشد.

سعی کردیم اطلاعت مورد نظر شما را در متن بالا به طور کامل ذکر کنیم در صورتی که به پاسخ های مورد نظر خود نرسیدید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویزای کانادا دانشجویی

ثبت نام ویزای کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *