خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا دبی

ویزای کانادا دبی

ویزای کانادا دبی

اگر قرار است تا به کانادا سفر کنید یکی از مراکز مهم ویزای کانادا دبی می باشد. در این مقاله سعی می کنیم پیرامون ویزای کانادا ، وقت سفارت کانادا ، مدارک لازم برای اقدام در مرکز ویزای کانادا دبی و … را اشاره خواهیم کرد.

ویزای کانادا دبی

منظور از وقت سفارت کانادا در دبی

برای اینکه شما بتوانید تا ویزای کانادا دبی را بدست آورید نیاز است تا وقت سفارت کانادا در دبی را رزرو نمایید. همانگونه که می دانید برای سفر به کانادا و دریافت ویزای کانادا نیاز است تا شما از طریق سفارت و کارگزاری این کشور اقدام به دریافت ویزای کانادا نمایید.

اما باید بدانید که شما نمی توانید برای دریافت ویزای کانادا دبی به راحتی به سفارت کشور کانادا مراجعه نمایید. باید از قبل وقت سفارت کانادا را رزرو نمایید و از آن طریق اقدام نمایید.

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

برای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا دبی باید از طریق سایت کارگزاری اقدام نمایید و مدارک مورد نیاز را در آنجا قرار دهید. این روش برای گرفتن ویزای کانادا بسیار ارزان تر و راحت تر از روش های دیگر می باشد، دلیل آن این است که نیازی به صرف کردن وقت نداریم و به راحتی می توانیم این کار را انجام دهیم.

آنلاین بودن این کار باعث می شود تا شما در وقت و زمان گرفتن ویزای کانادا بسیار صرفه جویی نمایید. برای مثال برای تحویل مدارک یکبار باید به دبی سفر می کردید سپس اگر مشکلی در پرونده شما وجود داشت باید یکبار دیگر این کار را تکرار کنید تا سرانجام مدارکتان تکمیل شود.

مدارک لازم برای ویزای کانادا دبی
  • مدارک شناسایی
  • گذرنامه ایرانی
  • دو قصعه عکس
  • لیست گردش حساب در چند ماه اخیر
  • دعوتنامه به همراه مشخصات کامل فرد مورد نظر
  • رسید رزرو بلیط هواپیما و هتل

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کانادا با مشاورین افق ملل در ارتباط باشید.

ویزای کانادا برای خانواده

ویزای یکبار ورود کانادا

ویزای کانادا ۲۰۱۸

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *