خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا برای هنرمندان

ویزای کانادا برای هنرمندان

ویزای کانادا برای هنرمندان

امروزه یکی از مهم ترین مسائلی که هنرمندان به دنبال آن هستند، اخذ ویزای کانادا برای هنرمندان می باشد. سالانه خیل عظیمی از هنرمندان به دنبال مهاجرت به کشور کانادا هستند.

کسانی که از کانادا دیدن می نمایند باید ویزا خود را پیش از ورود به خاک کانادا به دست آورند. ویزای توریستی کانادا به وسیله دفاتر ویزا (وابسته به سفارت کانادا) در کشورهای مختلف صادر می شود. شما می توانید به وسیله رفتن به سفارت کانادا در دوحه یا آنکارا و یا از روش آنلاین درخواست خود را به سفارت کانادا تحویل دهید.

ویزای کانادا برای هنرمندان

مشاوره ی اخذ ویزای کانادا برای هنرمندان

وقتی که شما به وسیله موسسه ما اقدام به درخواست ویزای کانادا برای می نمایید، کارشناسان ما در بخش ویزا به درستی و به طور کامل مدارک شما را بررسی می کنند و بر حسب ویژگی های پرونده مشاوره لازم را به شما ارائه می دهند. پس از کامل کردن مدارک از طرف شما و برگه های لازم ویزا، درخواست شما طی سه الی چهار هفته کاری به صورت آنلاین در سایت سفارت ثبت می گردد و برگه انگشت نگاری سفارت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای انگشت نگاری خوب است که به گرفتن وقت نیازی نیست اما از زمان گرفتن نامه انگشت نگاری تا یک ماه شما وقت دارید به یکی از دفاتر مربوطه رجوع کنید، اطلاعات لازم، تقویم تعطیلات سفارت و آدرس دفترهای انگشت نگاری توسط همکاران ما به شما اعلام خواهد شد.

جواب ویزای کانادا

بعد از اتمام انگشت نگاری از یک هفته تا ده روز کاری زمان لازم است تا سفارت نتیجه پرونده ویزای کانادا برای هنرمندان شما را اعلام کند؛ اگر پاسخ منفی باشد نامه سفارت که شامل اشکالات گرفته شده به پرونده ویزای کانادا برای هنرمندان است را در اختیار شما قرار می دهیم و اگر هم مثبت باشد به شما اطلاع می دهیم که گذر نامه خود را جهت پیکاپ ویزا کانادا در اختیار ما قرار دهید – که در حدود دو هفته تا یک ماه زمان می برد، که در این مرحله باز هم شما یک فرصت یک ماهه برای تحویل گذرنامه خود به سفارت خواهید داشت.

ویزای کانادا مولتی

ویزای کانادا apply board

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *