خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا برای خواهر

ویزای کانادا برای خواهر

ویزای کانادا برای خواهر

مهاجرت از طریق خویشاوندان یکی از اصلی ترین روش های مختلف مهاجرت به کشور های دیگر مثل کاناداست مانند ویزای کانادا برای خواهر. هر ساله بیش از یک چهارم افرادی که به کشور کانادا مهاجرت می کنند از طریق روش خویشاوندی این کار را انجام می دهند .

در این روش فردی که مقیم کاناداست بر حسب توان اسپانسرشیپ مالی خود اعضای مختلف خانواده خود را به کانادا می آورد.

ویزای کانادا برای خواهر

شرایط اخذ ویزای کانادا برای خواهر

حال در زیر شرایط اسپانسر شدن افراد را برای افراد مختلف خانواده شان بیان می کنیم، فردی ک قصد اسپانسر شدن برای اعضای خانواده خود برای مهاجرت در کانادا را دارد باید شرایط زیر را به طور کامل دارا باشد :

فردی که در حال حاضر مقیم کاناداست (به صورت اقامت دائم یا تابعیت)مقیم دائم یا شهروند کانادا باشد. سن این شخص حده اقل ۱۸ سال باشد.ساکن کشور کانادا باشد. فرم های مختلف تقاضانامه برای مهاجرت اعضای خانواده خود مثل درخواست ویزای کانادا برای خواهر خود را به طور کامل انجام داده و برای اداره مهاجرت ارسال کرده باشد. از بابت اسپانسرشیپ شدن های  های قبلی خود برای سایر افراد خانواده به دولت کانادا بدهکار نباشد.

درطی سه سال گذشته اسپانسر فرد دیگری برای مهاجرت به کانادا  نشده باشد. حین ازدواج با همسر خود، همسر و یا شخص دیگری را درون زندگی خود نداشته باشد ، این مورد به طور کامل توسط مسئولین مربوطه کنترل می شود. درطی پنج سال گذشته خود از این راه  به کانادا مهاجرت نکرده باشد.حکم اخراج و خروج او از خاک کشور کانادا به هر دلیلی صادر نشده باشد.

نداشتن سابقه قضایی

در بازداشت دولت کانادا یا زندان در کشور کانادا نباشد.در خارج از خاک کشور کانادا یک سری از جرایم مشخص را مرتکب نشده باشد. به دولت مرکزی کانادا هیچ گونه بدهی نداشته باشد. درآمد کافی برای گذراندن زندگی در کشور کانادا را داشته باشد.

و موارد دیگر که پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه دریافت ویزای کانادا و دریافت ویزای کانادا برای خواهر خود با متخصصین ما در ارتباط باشید.

ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای یکبار ورود کانادا

ویزای تضمینی کانادا

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *