خانه / ویزای کانادا / ویزای کانادا بدون دعوت نامه

ویزای کانادا بدون دعوت نامه

ویزای کانادا بدون دعوت نامه

یکی از انواع ویزای کانادا که خیل عظیمی از مردم به دنبال آن هستند، ویزای کانادا بدون دعوت نامه می باشد. از ماه فوریه امسال، ویزیتور های کانادا به شکل خودکار مورد توجه ویزای ملاقات کننده های ورودی مولتی قرار گرفته اند. این ویزا به ویزیتورها اجازه می دهد تا به مدت شش ماه در یک زمان واحد وارد  کشور کانادا شوند تا ده سال، بدون احتیاج به اینکه هرسری دوباره درخواست کنند.

ویزای کانادا بدون دعوت نامه

به اضافه این، هزینه ویزای کانادا بدون دعوت نامه به وسیله دولت از صد پنجاه دلار کانادا به صد دلار برای هر اپلای کاسته شده است. این تغییرات به خاطر ساده کردن روند درخواست برای افراد متقاضی و گسترش گردشگری و بیزنس و نیز تشویق سفر چندگانه به کشور کانادا از طرف مسافران صورت پذیرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در زمینه ترم های مهاجرت به کشور کانادا با مشاوران موسسه ما تماس بگیرید.

هزینه ی ویزای کانادا بدون دعوت نامه

بسته به نوع و مدت مورد درخواست شما برای اقامت در کشور کانادا، مبلغ متفاوت است. برای مثال مبالغ متفاوتی برای ویزای کانادا توریستی و یا ویزای تحصیلی کانادا مورد نیاز است. این مبالغ به دلایل متفاوتی با یکدیگر متفاوت می باشند. در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

ویزای مولتی کانادا

ویزای بازدیدکننده مولتی به یک گزینه محبوب در بین بازدید کنندگان از کشور هایی مثل ایران، کشور های آفریغایی و آمریکای جنوبی تبدیل شده است که دارای ویزای ده ساله و واجد شرایط اپلای برای یک ویزای ده ساله می باشند ، مسافران مراکش و هندوستان که دارای ویزای پنج ساله هستند، واجد شرایط اپلای ویزای پنج ساله؛ با موفقیت شبیه به همتایان آسیایی وآمریکایی خود هستند.

امیدواریم با کمک و یاری ما در زمینه دریافت ویزا کانادا بدون شینگن را دارید و در صدد مهاجرت به کشور کانادا می باشید ،تمام جوانب را در نظر گرفته و اقدامات لازم را با کمک ما انجام دهید.

درصورتی که قصد مهاجرت به کشور کانادا و اخذ ویزای کانادا بدون دعوت نامه را دارید و به دنبال آسان ترین و کم هزینه ترین روش برای این کار هستید، با مشاورین ما در ارتباط باشید

جواب ویزای کانادا

ویزای تضمینی کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *