خانه / ویزای کانادا / ویزای کارکانادا

ویزای کارکانادا

ویزای کارکانادا

ویزای کار کانادا: امروز ه مسافرت کردن و یا مهاجرت یکی از روش هایی است که جوانان هنگامی که در کشور خود از پیشرفت کردن و یا داشتن امنیت شغلی و روانی نا امید می شوند به آن روی می اورند, افراد از میان کشور های جهان به دنبال گزینه ای هستند که علاوه بر اینکه جزء کشور های پیشرفته و (جهان اولی) است دارای مشاغل تراز اول که از امنیت شغلی بالایی است باشد.

کشور کانادا از جمله کشور هایی است که رشد افتصادی بالایی داشته و نرخ بیکاری و تورم این کشوربه کمتر از ۸ درصد میرسد .

میانگین سن جمیعتی این کشوررو به افزایش بوده  از همین رو به دنبال جذب نیرو ی کار ماهر و جوان بوده در همه ی زمینه های صنعت و معدن و… می باشد.

در یافت ویزای کار کانادا یکی از معمول ترین شیوه های مهاجرات است , همانطور که مستخضر هستید برای دریافت ویزای کار کانادا ابتدا بایستی مجور کار دراین کشور را دریافت نمایید, این مجوز از یک یا چند دوره یک هفته الی چند ساله صادر میشود.

ویزای کارکانادا

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا( ویزای کار)

برای در یافت ویزای کانادا در یافت یک پیشنهاد از یک کار فرمای کانادایی به عنوان یکی از مهم ترین پیش نیاز های  گرفتن مجوز می باشد.

کار فرمای کانادایی بعد از ارسال درخواست کار بایستی به دنبال گرفتن مدرک تاییدیه ی شغلی برای اخذ مجوز رفته و پس از دریافت آن این مدارک را برای متقاضی ارسال کند  و متقضی هنگامی این مدارک را دریافت نمود آن  را خدمت کارگزار سفارت کانادا تسلیم نماید.

متقاصی کار در کشور کانادا بعد از گذشت یک سال از اقامت در این کشورو پرداخت مالیات و عدم انجام تخلف میتواند به دنبال دریافت اقامت پنچ ساله و سپس دائم باشد.

دریافت ویزای کار کانادا علاوه داشتن مزیت های شغلی مزیت های دیگری نظیر, دریافت اقامت دائم برای خود , همسر و فرزندان و سایر بستگان درجه یک را دارا می باشد.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای کانادا برای خانواده

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *