خانه / ویزای کانادا / مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا یکی از محبوترین کلمات است وقتی که صحبت از زندگی در یک کشور دیگر می شود. همانطوری که می دانید کانادا با داشتن امکانات و همچنین شرایط خوب برای مهاجران یکی از گزینه های اصلی می باشد.

مهاجرت به کانادا

با این حال آیا مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا به راحتی برای میسر خواهد بود؟ جواب این سوال واضح است، خیر.اما با روش هایی می توانید راه موافقت کشور کانادا را برای مهاجرت به کانادا جلب نمایید.

مزایای مهاجرت به کانادا

  • یکی از مهم ترین مزایای کشور کانادا داشتن امنیت بالاست
  • سیستم های تحصیلات و خدمات درمانی که توسط دولت کانادا ارائه میشود بسیار مطلوب است
  • دارای اقتصادی پویا و جلورونده است
  • امکانات رفاهی بسیاری برای ساکنین کانادا فراهم شده است

و تعداد بیشمار دیگری امکانات که در مقالات قبلی به آنها پرداخته ایم. همانطوریکه به مزایای مهاجرت به کانادا اشاره کردیم باید بدانید این کشور برای مهاجرت معایبی نیز دارد که باید به آنها نیز توجه داشته باشید که در مقالات آینده به آنها خواهیم پرداخت.

نحوه ی دریافت ویزای کانادا برای مهاجرت

از سال ۲۰۱۵ تا الان کشور کانادا از طریق سیستمی تمامی مهاجرت های کشور خود را کنترل می نماید. این سیستم به گونه ای است که به شما براساس توانایی های شما امتیاز می دهد و هر دوره در این سیستم حداقل امتیازی تعریف می شود که می توانید امتیاز خود را بر اساس آن ارزیابی نمایید.

طبیعی است که هر چه امتیاز شما بالاتر باشد احتمال قبولی شما نیز در این سیستم افزایش می یابد. نکته مهم این جاست که باید بدانید برای دریافت ویزای کانادا چند مرجله شما را کنترل می کنند که بتوانید نمره قبولی را در این سیستم کسب نمایید. کسانی که امتیازشان بالای ۴۰۰ است معمولا شانس بیشتری برای قبولی در این آزمون دارند.

باید بدانید که بهترین راه برای انجام امور مهاجرت خود و دریافت ویزای کانادا سپردن این کار به یک موسسه ی خوب و قابل اطمینان است.

گروه حقوقی افق ملل افتخار می کند که سالهاست با راهنمایی افراد مختلف به آنها کمک کرده تا راه مهاجرت خود را کوتاه کنند و آسان تر به هدف خود یعنی ویزای کانادا برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ویزای کانادا ترکیه

ویزای تضمینی کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *