خانه / ویزای کانادا / مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین

مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین

مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین

برای اطلاع از مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین باید ابتدا نکات بسیاری را در زمینه ویزای کانادا بدانید.

برای درخواست ویزای کانادا ابتدا باید به سایت سفارت کانادا مراجعه کنید.

در اینجا برای مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین لازم است تا بر روی گزینهstudy permit کلیک کرده تا شما را به صفحه ی مربوطه انتقال دهد.

در این صفحه شما باید اطلاعات مربوط به خود از جمله توانایی های خود ودوره ها و دانش خود در زمینه های مختلف را در سایت وارد نمایید.مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین

نحوه ی انجام مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین

در قسمت اول یک سری سوالات وجود دارد که باید بتوانید آنها را پاسخ دهید.

از جمله ی این سوالات عبارتند از مدت زمان مورد نیاز ما برای اقامت و دلایل شما برای انتخاب کانادا برای تحصیل و … می باشد.

باید توجه داشته باشید که تمامی این سوالات باعث خواهند شد تا شما با یک جوا درست به گرفتن ویزای کانادا نزدیک و یا با یک جواب اشتباه از اخذ ویزای کانادا ی خود دور شوید.

برای همین لازم است تا شما برای این کار از افراد با تجربه ی بالا استفاده نمایید تا مسیر موفقیت خود را در این راه بالا ببرید.

برای مثال برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا شما به فردی احتیاج دارید که قبلا برای چند نفر ویزای کانادا تحصیلی گرفته باشد و یا از مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین بطور کامل مطلع باشد.

کد چک لیست شخصی چیست؟

پس از پاسخ به تمامی سوالات یک کد چک لیست شخصی به شما داده می شود که در مراحل بعدی از جمله ساخت اکانت برای درخواست ویزای کانادا به آن احتیاج پیدا خواهید کرد.

این کد مخصوص شمایی است که برای ویزای کانادا اقدام میکنید. با استفاده از آن می توانید تا ۶۰ روز برای ثبت درخواست ویزای کانادا ی خود اقدام نمایید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل اقدام برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا به صورت آنلاین و تکمیل فرم لازم برای درخواست ویزای کانادا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ویزای کانادا در ایران

ویزای رایگان کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *