خانه / ویزای کانادا / دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکت ویزای کانادا یا به علل مختلفی میتواند روی دهد. در این بحث اصلی ترین علت های مردود شدن ویزاهای کوتاه مدت کشور کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر در ویزای کانادا مردود شده اید، جای نگرانی نیست و دنیا به اتمام نرسیده است. هنوز برای شما روش هایی وجود دارد. دراین مبحث در ابتدا علل مردود شدن ویزای کوتاه مدت مخصوصا مردود شدن ویزای گردشگری کانادا و مردودی ویزای تحصیلی وکشور کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دلایل ریجکت ویزای کانادا

هر موردی که مردود بشود، در عوض آن افسر آن بخش ملزم به صدور نامه کتبی با اشاره به علت های کلی رد شدن ویزای متقاضی است. در این نامه افسرمربوطه گزینه یا گزینه هایی که به نظر او متقاضی توانایی آن را نداشته که او را قانع سازد علامت میزند و نامه را در حساب آنلاین ویزای فرد تقاضا کننده قرار میدهد. به طور معمول نامه مردودی سفارت کانادا تا یک هفته پس از انگشت نگاری صادر میشود.

دلایل ریجکت ویزای کانادا به طور عمومی

درکل علت ریجکت شدن ویزای کانادا این است که افسر مربوطه قانع نمیشود که قصد شما از اقامت در  خاک کانادا به طور موقت است و دائمی نیست و وی بر این عقیده است که شما قصد اقامت بلند داشتن در خاک کشور کانادا را دارید. البته برخی اوقات وجود مشکلات و برخی گرفتاری ها در فایل شما و کاستی مدارک موجب مردود شدن ویزای کشور کاناداست.

در این راستا باید سناریو و برنامه ریزی شما به نحوی باشد که قابلیت این را داشته باشید که افسر مربوطه  را قانع کنید. در غیر این صورت افسرویزای کشور کانادا شما را ریجکت میکند. عوامل زیادی در تصمیم افسر مربوطه برای صدور یا مردود شدن ویزا تاثیر گذار هستند.

به شما پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره دلایل ریجکت ویزای کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای کانادا apply board

ویزای سرمایه گذاری کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *