خانه / ویزای کانادا / جواب ویزای کانادا

جواب ویزای کانادا

جواب ویزای کانادا

یکی از مواردی که سوال‌های زیادی را برای بیشتر درخواست کنندگان ویزای توریستی کانادا باعث می‌شود، روش پیگیری جواب ویزای کانادا از درگاه رسمی الکترونیکی و یا سفارت کانادا است. با توجه به تعطیل بودن سفارت کانادا در کشورمان و الزام مراجعه به کشورهای دیگر برای انجام انگشت نگاری و در حاصل افزایش سردرگمی تقاضا کنندگان ایرانی برای پیگیری پاسخ ویزای کانادا، در این مقاله تلاش می‌کنیم به برخی از سوال های متداول در این رابطه جواب دهیم.

همانگونه که اطلاع دارید متقاضیان ایرانی به دو گونه می‌توانند برای ویزای کانادا اقدام کنند:

  1. به صورت آنلاین
  2. مراجعه حضوری به دفاتر انگشت نگاری

جواب ویزای کانادا

در روش ثبت نام آنلاین ویزای کانادا، پیگیری پاسخ ویزای کانادا به مراتب بی دردسر تر و مدت زمان پاسخ سفارت کانادا عملا کم تر خواهد بود. به نحو دیگر بنا بر اعلام رسمی سایت سفارت کانادا، ثبت نام آنلاین مناسب ترین روش برای اخذ ویزای کانادا می باشد.

ثبت نام اینترنتی ویزای کانادا

اولین گام در ثبت نام آنلاین ویزای کانادا درست کردن و ثبت کردن یک حساب کاربری می باشد. پس از درست کردن حساب کاربری، افراد تقاضا ککنده جواب ویزای کانادا که از طریق آنلاین اقدام به ثبت درخواست ویزای کانادا می‌کنند، بعد از واریز اینترنتی هزینه ثبت نام یک شماره پیگیری که همه ی مراحل پیگیری جواب ویزای کانادا درخصوص پرونده از طریق این شماره صورت خواهد گرفت.

ناگفته نماند همانگونه که در مطلب مربوط به ثبت نام آنلاین ویزا کانادا به آن پرداختیم، پر کردن کامل و بدون نقص فرم ۵۲۵۷ اصلی ترین عامل در موفقیت درخواست شما خواهد بود، بنابراین توصیه ما این است که حتما با مشاوره از موسسات معتبر صورت بگیرد.

در صورت عدم دریافت اطلاعات کافی در زمینه جواب ویزای کانادا، با کارشناسان خبره ما در زمینه ویزای کانادا در ارتباط باشید.

ثبت نام ویزای کانادا

ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای یکبار ورود کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *