خانه / ویزای کانادا / ثبت نام ویزای کانادا

ثبت نام ویزای کانادا

ثبت نام ویزای کانادا

برای ثبت نام ویزای کانادا لازم است به نکات ذیل توجه کنید :

مطابق قوانین دولت مرکزی کانادا، مردم تمامی کشورها برای مسافرت به کاناد نخست باید ویزای کانادا را به دست آورند. شهروندان ایرانی نیز در زمره مردمی قرار می گیرند که برای سفر به کانادا ملزم به به دست آوردن ویزای کانادا می باشند پس ما به عنوان تقاضی کننده ورود به کشور کانادا نخست باید برای ثبت نام ویزای کانادا اقدام کنیم.دربین ثبت نام ویزای کانادا باید مراقب باشیم برای دریافت ویزایی که متقاضی آن هستیم با شرایط ما سازگار باشد به دلیل اینکه ویزای کانادا در نوع های مختلفی صادر می شود. پس اولین قدم برای مهاجرت به کانادا، دریافت ویزای کانادا و اولین راه برای دریافت ویزای کانادا، انتخاب نوع ویزا است .

ثبت نام ویزای کانادا

باتوجه به شرایط مختلف و عوامل متفاوت شما قادر خواهید بود که برای ثبت نام ویزای کانادا اقدام کنید ،ابتدا باید نوع ویزای درخواستی خود و قصد خود را برای سفر به کانادا انتخاب کنید.

ثبت نام ویزای کانادا موارد مختلفی داد: 

  • ویزای مولتی
  • ویزای تکی

همچنین نوع ویزای درخواستی شما هم انواع مختلفی دارد:

  1. ویزای تحصیلی
  2. ویزای ازدواج
  3. ویزای بیزنس یا سرمایه گذاری
  4. ویزای اسپانسری برای اعضای خانواده

شما ابتدا می بایست نوع ویزای خود را انتخاب کنید و سپس اقدام به کارهای مناسب با توجه به نوع ویزای درخواستی خود کنید، وقت سفارت را رزرو کرده و مراحل دیگر را انجام دهید.

در صورتی که مصاحبه ی شما یا موفقیت انجام شود ،سفارت به شما اطلاع می دهد که برای انجام ادامه ی مراحل اخذ ویزا به سفارت و مامور مهاجرت مراجعه کنید ،اما اگرمصاحبه ی شما با موفقیت انجام نشود ، درخواست شما ریجکت شده و از بین می رود ، که این مورد خود شامل دلایل متفاوتی می شود که از حوصله بحث خارج است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت افق ملل دیدن فرمایید.

ویزای کانادا از طریق ازدواج

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای کانادا برای خواهر

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *