خانه / ویزای کانادا / اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا

در این نوشته سعی خواهیم کرد شما را با شرایط اخذ ویزای کانادا آشنا نماییم. موسسه حقوقی افق ملل با در اختیار داشتن تجربه موفق و با استفاده از کاشناسان مجرب به شما کمک خواهد کرد. پیشنهاد ما برای اخذ ویزای کانادا این است که قبل از انجام هر کاری برای مهاجرت مشورت نمایید.

انواع ویزای کانادا:

این ها تنها تعداد کمی از انواع بی شمار دریافت ویزا می باشند. باید توجه کنید که با توجه به پیشرفت کشور کانادا و امکانات بسیار آن اخذ ویزای کانادا کار آسانی نخواهد بود. یکی از دلایلی که می توانید باعث علاقه شما به کشور کانادا شود، زبان رسمی این کشور یعنی زبان انگلیسی می باشد.

اخذ ویزای کانادا

دلایل علاقه متقاضیان به کشور کانادا

کشور کانادا با داشتن سیستم مهاجر پذیر، جمعیت کم، مساحت زیاد و رفاه اجتماعی بالا از بهترین کشور ها در زمینه جذب مهاجرت می باشد. از دیگر دلایل مهم این است که کشور کانادا پس از دریافت اقامت به شما اجازه ی دریافت تابعیت را می دهد.

ویزای توریستی کانادا یکی از بهترین نوع ویزا در جهان است. مهم ترین دلیل برتری آن زمان بالاتری است که نسبت به دیگر کشور های جهان دارد. این ویزا تحت شرایط خاص به شما اجازه می دهد تا آن را تمدید و یا تبدیل نمایید. در صورت تبدیل ویزا شما قادر خواهید بود تا از آخن به عنوان گزینه مهاجرت استفاده نمایید. این نوع از ویزای کانادا به گلدن ویزا و یا سوپر ویزا معروف است.

چگونه درخواست ویزا دهم؟

این سوالی است که قطعا خیلی از مردم به دنبال فهمیدن جواب آن هستند. مسئله ی مهم این است که شما دو راه برای اخذ ویزای کانادا دارید:

  1. اینترنتی
  2. حضوری

یکی از جذاب ترین راه ها برای متقاضیان درخواست آنلاین ثبقت نام ویزای کانادا می باشد. تنها تفاوت درخواست ثبت نام بصورت آنلاین این است که شما دیگر نیازی ندارید تا مدارک خود را بصورت حضوری تحویل دهید. پس از ثبت نام بصورت آنلاین شما ۳۰ روز مهلت دارید تا برای ادامه ی پروسه به یکی از مراکز آن مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات یشتر با مشاورین ما در ارتباط  باشید.

ویزای کانادا apply board

ویزای تضمینی کانادا

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند که پس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *